Zamów intencję mszalną w Opactwie tynieckim

Msze święte w określonej intencji można zamówić drogą internetową: w dni powszednie tylko na godzinę 6.30 a w niedziele i święta na godzinę 10.30.

  • Prosimy przesłać na adres tyniec@benedyktyni.pl prośbę o odprawienie Mszy świętej w danej intencji wraz z propozycją terminu.
  • Po uzyskaniu potwierdzenia – a w przypadku, gdyby termin ten był zajęty, po rezerwacji terminu nowego – ofiarę pieniężną przelać można na konto nr: 54 1240 1444 1111 0000 0936 5629 lub wysłać tradycyjnie przekazem pocztowym z dopiskiem: Ofiara za Mszę świętą w intencji…, nie później jednak, niż tydzień przed ustalonym terminem odprawienia tej Mszy świętej.
  • Wpłynięcie ofiary będzie traktowane jako potwierdzenie zamówienia. W przeciwnym przypadku rezerwacja będzie anulowana, a intencja włączona do Mszy świętej zbiorowej, odprawianej także w innych intencjach.

Prosimy, aby przy zamawianiu Mszy świętej, zarówno w e-mailu jak i w opisie przelewu, wpisywać dokładną intencję oraz dane osoby, która zamawia, tzn. pełne imię i nazwisko.